Новинки
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Акційні товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Головна

ТМ WORCRAFT - англійський бренд, який з 2008 року активно підкорює світовий ринок електроінструменту. Сьогодні торгова марка представлена ​​в країнах Європи, Америки, на Середньому сході, в Азії, Африці та Австралії.

Реалізація товару у великих обсягах по всьому світу дозволяє зменшити витрати на виробництво і зберегти високу якість інструменту, в порівнянні з постачальниками, які розміщують замовлення невеликими партіями, і ціна товару зростає в рази.

При розробці кожної моделі ТМ WORCRAFT інженери співпрацюють з такими світовими виробниками як Bosch, Einhell та Hyundai. Завдяки цьому здійснюється підбір тільки якісних комплектуючих у лідерів виробництва електроінструменту.

У 2019 бренд WORCRAFT з'явився на українському ринку і вже склав конкуренцію багатьом іменитим виробникам електроінструменту.

У нашому ексклюзивному фірмовому інтернет-магазині представлена ​​лінійка акумуляторного інструменту ONE FOR ALL. Головною особливістю є універсальна акумуляторна батарея та зарядний пристрій, які можна використовувати для всієї лінійки інструменту.

Також Ви можете ознайомитися з широким асортиментом товару і купити електроінструмент для будь-якого виду робіт:

Вибираючи ТМ WORCRAFT, Ви отримуєте в комплексі: якісний товар, сервісне обслуговування, гарантію 2 роки, а також зручний вид доставки та оплати.
Як правильно помити машину високим тиском
Як правильно помити машину високим тиском
Мийка високого тиску прискорює миття автомобіля, економить ваш час та знижує витрату води. Конструктивно вона являє собою моторизовану помпу, яка качає воду з водопроводу та подає її в розпиленому вигляді під високим тиском. Особливу небезпеку становить неправильне використання насадок, що фокусують широкий потік води в тонкий струмінь. Саме тому при використанні мийки важливо дотримуватися техніки безпеки.
Поширені запитання по кутовим шліфмашинам
Поширені запитання по кутовим шліфмашинам
Кутова шліфувальна машина - універсальний електроінструмент для різнопланових завдань. Вона застосовується для будівництва, демонтажу конструкцій та ремонтних робіт.Щоб розкрити всі можливості болгарки, потрібно знати правила її застосування та техніку безпеки при роботі з електроприладами. Дану інформацію ви дізнаєтеся з цієї статті.За допомогою КШМ можна здійснювати різання, шліфування та полірування різних матеріалів: дерева, сталі, бетону, цегли, керамічної плитки. Іноді болгарка застосовується для нетипових завдань: наприклад, заточування свердел та нарізки скла.
Переваги перфораторів ТМ Worcraft
Переваги перфораторів ТМ Worcraft

Перфоратори Worcraft користуються заслуженою популярністю як у новачків, так і професіоналів. Вони цінуються за збалансовані технічні характеристики, багатство додаткових функцій, ергономічний дизайн і доступну вартість. Дані електроінструменти застосовуються при будівництві, підготовці отворів під кріплення, демонтажних роботах і косметичному ремонту приміщень. У цій статті ми детально розберемо їх ключові особливості, завдяки чому ви легко підберете необхідний для своїх завдань електроінструмент.

Як вибрати стрічкову шліфувальну машинку?
Як вибрати стрічкову шліфувальну машинку?
Що таке стрічкова шліфмашина? Це спеціалізований електроінструмент для шліфування поверхонь. Його принцип дії простий: стрічка з абразивних матеріалів переміщається по роликах, стикається з оброблюваної поверхнею і таким чином полірує її. Існують десятки моделей шліфувальних машин: їхня відмінність в потужності, якості та надійності, тривалості безперервної роботи та терміні служби.