Каталог товарів

Статті

Категорії
Як правильно помити машину високим тиском
Як правильно помити машину високим тиском
Мийка високого тиску прискорює миття автомобіля, економить ваш час та знижує витрату води. Конструктивно вона являє собою моторизовану помпу, яка качає воду з водопроводу та подає її в розпиленому вигляді під високим тиском. Особливу небезпеку становить неправильне використання насадок, що фокусують широкий потік води в тонкий струмінь. Саме тому при використанні мийки важливо дотримуватися техніки безпеки.
Поширені запитання по кутовим шліфмашинам
Поширені запитання по кутовим шліфмашинам
Кутова шліфувальна машина - універсальний електроінструмент для різнопланових завдань. Вона застосовується для будівництва, демонтажу конструкцій та ремонтних робіт.Щоб розкрити всі можливості болгарки, потрібно знати правила її застосування та техніку безпеки при роботі з електроприладами. Дану інформацію ви дізнаєтеся з цієї статті.За допомогою КШМ можна здійснювати різання, шліфування та полірування різних матеріалів: дерева, сталі, бетону, цегли, керамічної плитки. Іноді болгарка застосовується для нетипових завдань: наприклад, заточування свердел та нарізки скла.
Інструкція та правила роботи з бензокосами
Інструкція та правила роботи з бензокосами

За допомогою бензокоси можна привести до ладу газон, упорядкувати парк та присадибну ділянку. Це досить надійний інструмент, який при правильному використанні може служити багато років. Все що для цього потрібно - опанувати правильну техніку косіння та дотримуватися правил експлуатації і обслуговування, встановлених виробником вашого інструменту.

Переваги перфораторів ТМ Worcraft
Переваги перфораторів ТМ Worcraft

Перфоратори Worcraft користуються заслуженою популярністю як у новачків, так і професіоналів. Вони цінуються за збалансовані технічні характеристики, багатство додаткових функцій, ергономічний дизайн і доступну вартість. Дані електроінструменти застосовуються при будівництві, підготовці отворів під кріплення, демонтажних роботах і косметичному ремонту приміщень. У цій статті ми детально розберемо їх ключові особливості, завдяки чому ви легко підберете необхідний для своїх завдань електроінструмент.

Як вибрати стрічкову шліфувальну машинку?
Як вибрати стрічкову шліфувальну машинку?
Що таке стрічкова шліфмашина? Це спеціалізований електроінструмент для шліфування поверхонь. Його принцип дії простий: стрічка з абразивних матеріалів переміщається по роликах, стикається з оброблюваної поверхнею і таким чином полірує її. Існують десятки моделей шліфувальних машин: їхня відмінність в потужності, якості та надійності, тривалості безперервної роботи та терміні служби.
Як вибрати електроди для інверторного зварювання
Як вибрати електроди для інверторного зварювання
Зварювальний електрод – це невеликий стрижень, зроблений з електропровідних матеріалів. Від даного витратного матеріалу залежить якість зварювального шва, тому важливо правильно його підібрати.
Техніка безпеки при роботі з болгаркою
Техніка безпеки при роботі з болгаркою
Кутошліфувальна машина або болгарка один з найпоширеніших інструментів і в побуті, і професійній діяльності. Застосовується інструмент як для різання, так і шліфування металу, бетону, кераміки та т.д. Але при всій простоті та універсальності представленого пристрою, він може бути досить небезпечним, якщо не дотримуватися правил техніки безпеки. Важливо пам'ятати: правила користування болгаркою написані людьми, які вже мають величезний досвід експлуатації представленого інструменту. Не варто їх ігнорувати, тим більше якщо ви новачок в роботі з КШМ.
Вибір гайковерта для гаража і автосервісу
Вибір гайковерта для гаража і автосервісу
Гайковерт призначений для відкручування/закручування елементів. Основною перевагою даного інструменту є можливість значно прискорити ремонтні, будівельні роботи. Без нього не обходиться ні СТО, ні будівництво. У побуті він також може значно полегшити життя, дозволяючи в короткі терміни виконати закручування або викручування потрібної гайки.
Головний принцип роботи гайковерта полягає в тому, що двигун за допомогою електроенергії утворює обертальний рух і за допомогою редуктора воно передається на шпиндель, який має ударну головку. Впливає на кріплення потужними ударними імпульсами, але при цьому інструмент утримувати досить просто, а робота виконується дуже швидко.
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
Перейти до порівняння